Walne Zgromadzenie członków OSA & KNOF

W  czwartek, 15.11 o godzinie 19:30 odbędzie się coroczne Walne Zgromadzenie wszystkich członków Koła Naukowego Optyki i Fotoniki, OSA Student Chapter oraz nowo utworzonego SPIE student chapter.
Miejsce spotkania będzie na Hożej 69, poinformuję Was w ciągu 2 dni krótkim mailem w której sali. Spotkanie powinno potrwać około 1 godzinę po którym chętni udadzą się na nieformalną część integracyjną. Proszę o przybycie wszystkich członków w/w organizacji – to ważne, jedyne w roku takie spotkanie.

Na spotkaniu:
– Zdam krótką relację z tego co zrobił Zarząd i co się wydarzyło przez rok.
– Michał Nawrot pokaże kilka zdjęć z Leadership conference & IONS Rochester/New York
– Wybierzemy nowy zarząd KNOF/OSA/SPIE
– Podyskutujemy chwilę o tym co robimy przez następne kilka miesięcy.
– Wypijemy po spotkaniu piwo

Dotychczasowy Zarząd w składzie Piotrek Ciąćka, Michał Dąbrowski, Janek Kołodyński, Michał Nawrot i ja kończy swoją kadencję w KNOF & OSA.