Jak dołączyć?

Wiele osób, chcących rozpocząć swoją przygodę z KNOF, nie wie od czego zacząć. Wychodząc na przeciw tym osobom publikujemy poniżej kilka kroków które należy przedsięwziąć by stać się częścią tej wspaniałej organizacji:

Grupa mailingowa

Podstawą jakiejkolwiek społeczności jest komunikacji. Wykorzystujemy do tego grupę mailingową. Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o spotkaniach, wyjazdach, projektach itp, zapisz się do tej grupy. Możesz to zrobić wysyłają maila o dowolnej treści na adres knof+subscribe[at]uw.edu.pl (pamiętaj by potem potwierdzić chęć przez kliknięcie w link który otrzymasz w wiadomości zwrotnej). Jeżeli napotkasz problem skontaktuj się z Zarządem KNOF – knof[malpa]fuw.edu.pl.

Grupa na Facebooku

Od 2018 wykorzystujemy dodatkowy kanał komunikacji, jakim staje się grupa dyskusyjna na Facebooku – KNOF @ Fejs. Stworzyliśmy ją by ułatwić dostęp do komunikacji KNOF, osobom które nie są zaznajomione z grupą mailingową (patrz akapit powyżej), preferują porozumiewania się przez ten portal lub dołączenie do grupy na Facebooku jest dla nich łatwiejsze. Podkreślamy jednak, że głównym kanałem w ramach którego przesyłane są informacje pozostaje grupa mailingowa.

Projekty

Na grupie mailingowej często pojawiają się ogłoszenia, że potrzebna jest pomoc do jakiegoś projektu, że poszukujemy osób które pomogą przy festiwalu naukowym czy też przy rozwieszaniu plakatów. Jesteśmy stosunkowo małym Kołem, więc każda pomoc jest bardzo cenna. Dlatego zachęcamy Cię do odpowiadania na takie wiadomości. Dzięki temu masz możliwość spotkania się z poszczególnymi członkami KNOF oraz sposobność by poznać jak działamy – a jesteśmy bardzo skuteczni.

Spotkania KNOF

Integralną częścią naszej działalności są spotkania – z naukowcami, integracyjne, wyjścia na miasto czy też spotkania robocze. Jeżeli chcesz być częścią KNOF, zacznij przychodzić na spotkania. Jest to bardzo dobra okazja do poznania pozostałych członków Koła.

Spis powszechny

Raz w roku, w styczniu, odbywa się spis powszechny członków naszego koła w związku z koniecznością sprawozdania się z naszej działalności w ciągu ostatnich 12 miesięcy.  Pamiętaj by wpisać się na listę, gdyż to gwarantuje Ci pełnię możliwości korzystania z przywilejów płynących z bycia członkiem KNOF. Informacje o miejscu i czasie, w którym udostępniamy listę do wpisania się jest ogłaszana poprzez naszą grupę mailingową.

Wyjazdy

Tak jak napisaliśmy na głównej stronie wyjazdy KNOF są integralną częścią naszej działalności. Najczęściej lista osób, jest otwarta więc zachęcamy do zgłaszania się aktywnych członków. Mamy bardzo duże doświadczenie w zdobywaniu dofinansowań naszych wyjazdów.