Górskie Wędrówki Optyczne 2012

Lubisz chodzić po górach? Wiesz dobrze, że grupa bardzo szybko integruje i zżywa się na szlaku i w górskiej chacie? My to dobrze rozumiemy, dlatego nasz Chapter zaprasza wszystkich chętnych studentów i doktorantów z optyki ze wszystkich uczelni z Polski na: Górskie Wędrówki Optyczne 2012! Zapraszamy do obejrzenia plakatu oraz przeczytania dalszych informacji.

Czas: Jedziemy, zahaczając o weekend: 13-16 lipca.

Miejsce: Gorczańska Chata, dawna legendarna Hawiarska Koliba. Chata położona jest na granicy Gorczańskiego Parku Narodowego, najbliższa miejscowość to Ochotnica Górna. Gorce są bardzo malowniczym beskidzkim pasmem. Będzie na pewno stosunkowo mało ludzi i pięknie niezależnie od pogody! Sama GoCha do której jedziemy jest zresztą nietuzinkowym miejscem. Chata obrosła już w legendy, jest bardzo klimatyczna. Smaczku dodaje to, że sami wspólnie będziemy przyrządzać posiłki na piecu opalanym drewnem a wieczorami rozbrzmieją dźwięki gitar i cudowne górskie melodie.

Koszty: Noclegi są po 14 zł, gotować będziemy sami, tak więc głównym kosztem będzie dojazd.

Dojazd: W zależności do tego skąd zbierze się ekipa, albo dojedziemy pociągiem do Nowego Targu i potem busem, albo samochodami – ustalimy.

Program: Przede wszystkim nie ma programu stricte naukowego. Wierzymy, że to czym kto się zajmuje i tak wyjdzie podczas wielu rozmów i dyskusji podczas wyjazdu. Chcemy przede wszystkim chodzić po górach – Gorcach oraz być może Pieninach.

Zgłoszenia: Prosimy o zgłoszenia na nasz adres e-mail: osa(malpa)fuw.edu.pl

Liczba zarezerwowanych miejsc w chacie jest ograniczona, tak więc zachęcamy do szybkiej decyzji: TAK 🙂 !

Ogólne uwagi organizacyjne: Chcielibyśmy by wyjazd nie był „masówką” tylko wycieczką, gdzie naprawdę każdy będzie mógł poznać każdego. Organizatorem jest Chapter z UW, natomiast chcielibyśmy, żeby każdy w jakimś stopniu współtworzył ten wyjazd. Liczymy, że każdy z chęcią będzie brał udział w wycieczkach, wspólnym gotowaniu, dyskusjach i planowaniu kolejnych dni. Dlatego wiele detali i szczegółów będziemy wspólnie ustalali jeszcze przed wyjazdem w gronie uczestników. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się stworzyć wyjazd, który zapoczątkuje nową serię ogólnopolskich wydarzeń dla optyków!