miniModes Photonics School 2019

W drugi weekend listopada odbyła się pierwsza edycja nowego wydarzenia w kalendarzu KNOF – szkoły fotonicznej miniMody. Trzy dni wypełnione wykładami, warsztatami, prezentacjami i dyskusjami. 5 mówców z różnych jednostek UW. Sesja plakatowa, pokazująca pracę w różnych grupach badawczych związanych z optyką. Quizy, burze mózgów i spotkania zbliżające uczestników i wykładowców, inspirujące pomysły na współpracę i poszerzające horyzonty naukowe. A wszystko to dla 30 studentów i doktorantów w pięknym otoczeniu Gór Świętokrzyskich.

Bardzo cieszymy się z pozytywnych opinii uczestników i mówców na temat miniModów, jak i Europejskiego Centrum Edukacji Geologicznej, w którym odbywała się szkoła. Doświadczenia z organizacji wykorzystamy przy podobnych wydarzeniach w przyszłości, jak Siegman International Summer School on Lasers 2020, konferencje OPTO czy przyszłe edycje miniModów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udaną konferencję, i do zobaczenia w przyszłym roku!