• To wydarzenie minęło.

Brainstorming about KNOF 2.0

20 grudnia 2018 @ 13:15 - 14:00

[English version below]

Drodzy Członkowie i Przyjaciele KNOF.
w ciągu następnego roku obroni się sporo osób, które w poprzednich latach tworzyły i działały w naszym Kole Naukowym Optyki i Fotoniki. Niektóre prawie od samego początku. Oznacza to że Koło będzie miało zupełnie tworze i będzie stało przed nowymi wyzwaniami- tym razem z 8 letnim doświadczeniem. Chcemy wiec zorganizować spotkanie podczas którego przeprowadzimy burzę mózgów w kontekście przyszłej działalności KNOF. Po niej ocenimy kilka propozycji które zrodziły się w ostatnich miesiącach oraz projekty które zostały zainicjowane. Chcemy zdobyć szersze spojrzenie na to co się dzieje i jak się dzieje.

Spotykamy się w czwartek, 20 grudnia 2018, o godz. 13.15, w sali  PWN-8.  Tak, będą ciastka.

Liczmy, że w spotkaniu wezmę udział nowe osoby oraz te z trochę większym bagażem doświadczeń

Do zobaczenia,
Piotrek Węgrzyn w imieniu Zarządu KNOF

———-

Dear Members and Friends of KNOF,
Next year is full of thesis defences of people who were heavily involved in KNOF and they work for years (and some from almost the first year). It means that KNOF will be full of new faces and standing in from on new challenges, but this time with 8 years of experience. We would like to organise a meeting that consist of brainstorming about future KNOF’s activities. After this part we would like to evaluate a number of proposal and projects that have been already initiated. We would like to see our activities from broader perspective.

We hope that the discussion will be enriched by new perspective and opinions from people with experience in KNOF.

Hope to see you on meeting,
Piotr Węgrzyn on behalf of KNOF Board.

Data:
20 grudnia 2018