Fotorelacja z wyjazdu na międzynarodową konferencję “CLEO®/Europe-EQEC 2017”

Fotorelacja z projektu „Wyjazd na międzynarodową konferencję “CLEO®/Europe-EQEC 2017”

Trzech członków Koła Naukowego Optyki i Fotoniki Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego wzięło udział w międzynarodowej konferencji “CLEO®/Europe-EQEC 2017” w dniach 24-30.06.2017). Konferencja miała miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Monachium (ang. ICM – International Congress Centre Munich).

Była to doskonała okazja by zaprezentować swoje wyniki naukowe na międzynarodowym forum, lecz również możliwość by wymienić się doświadczeniami i kontaktami z innymi naukowcami z wiodących ośrodków w danych dziedzinach.

Projekt był możliwy do realizacji dzięki dofinansowaniu z Rady Konsultacyjnej Studenckiego Ruchu Naukowego Uniwersytetu Warszawskiego.